Kdo jsem?

K fotografování jsem se dostala už jako malé dítě, kdy jsem vyrůstala vedle otce – vášnivého fotografa, který mě nenásilně, ale systematicky uváděl do tajů fotografování a výroby fotografií. Toto prostředí mě vždy zajímalo a bavilo. Vlastnila jsem svůj malý fotoaparát, na značku si dnes už ani nedokážu vzpomenout. V té době vznikaly první mnou vytvořené portréty mých kamarádek, kamarádů, pejsků, papoušků a já už nevím, čeho všeho. Zájem o fotografování u mě gradoval. Můj otec mi postupně přenechával své fotoaparáty a já tvořila a tvořila. Pomalu jsem svou rodinu a přátele vybavila slušnou kolekcí fotografií, nad kterými se i po letech velmi pobavíme. To se ale stále jednalo o koníčka a zábavu, která přerostla v zájem věnovat se fotografii co nejvíce.

Opustila jsem své zaměstnání a začala studovat Večerní FotoŠkolu v Centru FotoŠkoda v Praze, abych získala odbornost a znalosti, které přinesla digitální fotografie a následná postprodukce. Se zájmem nepřetržitě navštěvuji odborné kurzy, workshopy a předváděcí akce, kde si osvojuji nové techniky fotografování. Mám vlastní fotoateliér s kvalitním zařízením.

Mým přáním je plnit přání mých zákazníků a pořizovat krásné fotografie, které společně vytvoříme a které se stanou celoživotní vzpomínkou.

Zuzana Batovcová